You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O nás

Apartmán U Koudelníka pro 2 až 3 osoby se nachází v bezprostřední blízkosti Vlašského dvora a hlavního kutnohorského náměstí. Svou polohou je ideálním místem pro všechny, kdo chtějí být v blízkosti míst, kde se psaly dějiny.

Jen pár kroků od apartmánu se nachází vyhlášené restaurace, kavárny a bary, které lákají k návštěvě a posezení. A samozřejmě kutnohorské architektonické skvosty, malebné uličky a dechberoucí výhledy.

Svou polohou je apartmán také vhodným výchozím bodem pro pěší výlety do kouzelného údolí říčky Vrchlice, kde kutnohorský rodák Josef Kajetán Tyl nalezl inspiraci pro napsání slov české státní hymny.

Apartmán se nachází v 1. poschodí, je tedy přístupný po schodech a sestává z pokoje, vybavené kuchyňky (rychlovarná konvice, el. varná deska, chladnička, základní nádobí pro stolování a přípravu pokrmů) a koupelny s WC vybavené sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Pokud si chcete Kutnou Horu užít se vším všudy, jistě oceníte starožitné postele a další historické kousky, kterými je interiér apartmánu a společných prostor zařízen. Dvě samostatné postele jsou standardně uspořádány vedle sebe v podobě manželské postele. Na Vaše přání připravíme lůžka v apartmánu odděleně.

Stylové ubytování

Apartmán U Koudelníka je umístěn v historickém domě, na jehož místě stával již kolem roku 1300 dům ze dřeva. Věříme, že díky zachování genia loci místa, bude Váš zážitek z návštěvy našeho krásného historického města pobytem v apartmánu U Koudelníka ještě znásoben.

Přátelský personál

K našim hostům přistupujeme s maximální pohostinností. Jsme tu pro Vás. Zodpovíme Vaše dotazy, poskytneme tipy na výlety po městě i okolí a poradíme, kde se dobře najíte a napijete.

Spokojení hosté

O Vaše pohodlí se staráme denně, abyste si pobyt užili, odpočinuli si a odjížděli s hezkými vzpomínkami na naše město.

Platební metody

Platit u nás můžete zatím jen v hotovosti. Při rezervaci na 2 noci a delší požadujeme pro garanci Vaší rezervace složení zálohy ve výši 50 % celkové ceny ubytování.

Těším se na Vaši návštěvu

Kateřina Jůnová, DiS.

Spolumajitelka, hostitelka, průvodkyně

Máme tu nejlepší atmosféru! Potřebujete pokoj? Zavolejte nyní!